Już wkrótce Quality Excites

1

Niemal rok temu miałem przyjemność poprowadzić wykład otwierający konferencję Quality Excites, w trakcie którego starałem się przekazać słuchaczom swoją drogę odkrywania i zrozumienia stanu Jakości. Zdecydowałem się na to wystąpienie, gdyż temat jakości jest mi bardzo bliski – jest to jedna z naszych wartości firmowych. Jednocześnie miałem pełne zaufanie do samej idei konferencji, gdyż jest to inicjatywa Daniela oraz Łukasza, z którymi mam przyjemność pracować w naszym FP i wiem, z jak wielką pasją podchodzą do tego tematu.

Quality Excites

Jeśli temat jakości jest dla Ciebie ważny, to daj o tym znać organizatorom i zgłoś się do wystąpienia w tegorocznej edycji. Quality Excites to miejsce dla ludzi, którzy kierują się jakością każdego dnia i którzy chętnie wymienią się doświadczeniami, poznają nowe koncepcje i metody.

Jeżeli Ty także jesteś taką osobą, to zaproponuj swój temat – niczym nie ryzykujesz poza tym, że możesz sprawić, że ktoś dzięki Tobie stanie się lepszy w tym, co robi.

Quality Excites 2014

Jeśli mimo to nie czujesz się na siłach, ale chętnie weźmiesz udział w samej konferencji, to zapraszam do śledzenia tego, co dzieję się na oficjalnej stronie edycji 2015.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Komentarze

This site is using the Seo Wizard plugin created by http://seo.uk.net/