Już wkrótce Quality Excites

112

Niemal rok temu miałem przyjemność poprowadzić wykład otwierający konferencję Quality Excites, w trakcie którego starałem się przekazać słuchaczom swoją drogę odkrywania i zrozumienia stanu Jakości. Zdecydowałem się na to wystąpienie, gdyż temat jakości jest mi bardzo bliski – jest to jedna z naszych wartości firmowych. Jednocześnie miałem pełne zaufanie do samej idei konferencji, gdyż jest to inicjatywa Daniela oraz Łukasza, z którymi mam przyjemność pracować w naszym FP i wiem, z jak wielką pasją podchodzą do tego tematu.

Quality Excites

Jeśli temat jakości jest dla Ciebie ważny, to daj o tym znać organizatorom i zgłoś się do wystąpienia w tegorocznej edycji. Quality Excites to miejsce dla ludzi, którzy kierują się jakością każdego dnia i którzy chętnie wymienią się doświadczeniami, poznają nowe koncepcje i metody.

Jeżeli Ty także jesteś taką osobą, to zaproponuj swój temat – niczym nie ryzykujesz poza tym, że możesz sprawić, że ktoś dzięki Tobie stanie się lepszy w tym, co robi.

Quality Excites 2014

Jeśli mimo to nie czujesz się na siłach, ale chętnie weźmiesz udział w samej konferencji, to zapraszam do śledzenia tego, co dzieję się na oficjalnej stronie edycji 2015.

Komentarze
This site is using the Seo Wizard plugin created by http://seo.uk.net/